UAZ Site www.uaz.wozniakiewicz.pl   

ASG

Dział "ASG" UAZ Site powstał w związku z zainteresowaniem się przeze mnie Air Soft Gun. To niezła zabawa, moim zdaniem świetnie uzupełniającą się z zainteresowaniami samochodami terenowymi, szczególnie takimi jak UAZ - o surowym, militarnym charakterze.

Jak zapewne zauważyli stali bywalcy tej strony, w grudniu 2004 r. pojawiła się nowa fotogaleria "Mała wojna, czyli zabawy z ASG". Powstała ona podczas zlotu ASG, na który (w charakterze kierowcy swojego UAZ-a) wybrałem się na zaproszenie kolegów ze Związku Strzelców "Strzelec". Wraz ze swym UAZ-em stałem się wtedy jednym z elementów scenariusza wybranego etapu manewrów. Tam właśnie chyba na dobre połknąłem bakcyla ASG, bo już wkrótce dysponowałem repliką Glocka 17 strzelającą 6-cio milimetrowymi kompozytowymi kulkami. Ponieważ broń ASG nie działa najlepiej w niskich temperaturach, na kolejne manewry czekałem aż zrobi się cieplej. Okazja nadarzyła się z początkiem czerwca 2005 r., gdy krakowska Grupa AirSoft "4MOZA" zorganizowała na podkrakowskim poligonie Pasternik Manewry "Operacja Jimny".

Poniżej zamieszczam fotoreportaż z tej naprawdę udanej (mimo ulewy, która złapała nas popołudniu) imprezy. Co jeszcze w przyszłości znajdzie się w dziale "ASG" UAZ Site? Na razie nie wiem... Na pewno będę zamieszczał fotoreportaże z kolejnych imprez, w których pomimo ograniczonego wolnego czasu mam nadzieję uczestniczyć. Może za jakiś czas napiszę też coś o swoich doświadczeniach w użytkowaniu różnego rodzaju sprzętu i wyposażenia? Jeśli ktoś chciałby natomiast poczytać o samym ASG, polecam przede wszystkim Witrynę Maniaków AirSoftGun: www.wmasg.pl.

Jerzy Woźniakiewicz
 


Powered by Apache           Powered by PLD Linux           Strona zoptymalizowana dla wszystkich przegladarek